Lista ofert

1 840 000 zł
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Szczyrk, Szczyrk Dolny
Szczyrk, Szczyrk Dolny
Powierzchnia: 138,00 m2
Cena/m2: 13 333,33 zł
Pokoje: 6 pokoi
DEN-DS-254

Notatnik
590 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk
Szczyrk
Powierzchnia: 26,92 m2
Cena/m2: 21 916,79 zł
Pokoje: 1 pokój
DEN-MS-251

Notatnik
599 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łodygowice, Zarzecze
Łodygowice, Zarzecze
Powierzchnia: 35,19 m2
Cena/m2: 17 021,88 zł
Pokoje: 1 pokój
DEN-MS-250

Notatnik
599 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łodygowice, Zarzecze
Łodygowice, Zarzecze
Powierzchnia: 35,13 m2
Cena/m2: 17 050,95 zł
Pokoje: 1 pokój
DEN-MS-249

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk
Szczyrk
Powierzchnia: 48,78 m2
Cena/m2: 15 334,15 zł
Pokoje: 3 pokoje
DEN-MS-248

Notatnik
599 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk
Szczyrk
Powierzchnia: 30,93 m2
Cena/m2: 19 366,31 zł
Pokoje: 2 pokoje
DEN-MS-247

Notatnik
879 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk
Szczyrk
Powierzchnia: 44,29 m2
Cena/m2: 19 846,47 zł
Pokoje: 3 pokoje
DEN-MS-245

Notatnik
473 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk, Centrum
Szczyrk, Centrum
Powierzchnia: 24,92 m2
Cena/m2: 18 980,74 zł
Pokoje: 1 pokój
DEN-MS-243

Notatnik

rozumiem